برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۱/۵/۲۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

سوالات رايج

آیا ارسال فرش ماشینی خریداری شده درب منزل خریدار امکانپذیر می باشد؟
بله امکانپذیر می باشد ولی اگر بیعانه پرداخت شده باشد هزینه ارسال فرش درب منزل بر عهده خریدار می باشد اما هزینه ارسال رایکان فرش تا باربری شهر مقصد بر عهده ما می باشد ولی در صورتیکه مشتری گرامی کل مبلغ فاکتور خود را به صورت اینترنتی پرداخت نماید ارسال رایگان فرش ماشینی به درب منزل امکانپذیر می باشد.
آیا عودت فرش ماشینی خریداری شده امکان پذیر می باشد یا خیر؟
 بله در صورت خرابی یا عدم تطبیق فرش با فاکتور امکان پذیر می باشد ولی در غیر اینصورت امکان عودت یا بازگشت فرش ماشینی خریداری شده امکانپذیر نمی باشد.
مدت زمان ارسال فرش های ماشینی چند روز می باشد؟
 گروه تجاری فرش کاشان با داشتن کادری مجرب در زمینه تولید، تهیه، کنترل کیفیت ، ارسال و واحد امور مشتریان و برنامه ریزی خیلی دقیق به منظور جلوگیری از اتلاف و هزینه مشتریان تمام تلاش خود را می کند با ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش به سراسر ایران در کوتاه ترین زمان ممکن بدون محدودیت در میزان خرید فرش ها و وزن آنها بهترین خدمات را در این زمینه ارائه نماید.
در صورت موجود بودن فرش ارسال بین 3 تا 5 روز کاری انجام خواهد شد.
در صورت عدم موجودی و بافت فرش ارسال بین 3 تا 14 روز کاری انجام خواهد شد.
برای کلیه تابلو فرش ها ارسال بین 1 تا 7 روز کاری انجام خواهد شد.
آیا ارسال فرش های ماشینی خریداری شده به سراسر کشور امکانپذیر می باشد؟
 بله گروه تجاری فرش کاشان این امکان را دارد که فرشهای خریداری شده مشتریان را در اسرع وقت به تمام نقاط ایران ارسال نماید و هیچگونه چالشی در مورد برای ما وجود نخواهد داشت.
آیا خرید اینترنتی فرش ماشینی با پرداخت بیعانه امکان پذیر می باشد؟
 بله خرید اینترنتی فرش ماشینی با پرداخت بیعانه در ازای هر فرش 100000 تومان امکانپذیر می باشد ولی فقط این موضوع باعث خواهد که ارسال فرش فقط تا باربری شهر مقصد باشد ولی در صورت پرداخت کامل مبلغ فرش به صورت اینترنتی تحویل فرش درب منزل با پست انجام خواهد شد.
 
ادامه
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه